






927 ₴
Ці трикотажні жіночі брюки з жатою текстурою стануть основою для твоїх повсякденних, робочих і навіть святкових луків. Ти можеш комбінувати їх і з білими футболками, і з кольоровими топами чи сорочками, а завершити образ кедами чи босоніжками, змінюючи поєднання щодо ситуації та настрою.
У моделі краї низу прямі, а верх зібраний на широку резинку, вшиту у втачному поясі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Застежка | Без застежки |
| Цвет | Черный |
| Международный размер | M |
| Фасон брюк | Прямые |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | інше |
| Довжина по боковому шву, см | S - 107см; M - 107см; L - 107см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 75см; M - 75см; L - 75см |
| Класс | Середній клас |
| Страна | Турция |
| Материал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Весна |
| Склад тканини | 90% поліестер, 10% еластан |
| Состояние | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стегнам | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 33см; M - 35см; L - 37см |