




1 129 ₴
З такою в'язаної кофтою оверсайз ти зможеш комбінувати не тільки улюблені джинси та штани, а ще й всілякі легкі плаття та спідниці завдовжки міді.
Ця модель виготовлена з ворсистого машинного в'язання (під овечку). М'яка пряжа схожа на улюблений плед, а оверсайз фасон допоможе відчути собі в теплі та комфорті.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Джемпер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | кежуал |
| Колір | Пудра |
| Матеріал | В'язання |
| Склад тканини | 77% акрил, 23% полиэстер |
| Фасон | оверсайз |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58 см |
| Довжина виробу, см | 65 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Розмір на фото | one size |
| Тип виробів | Кофта |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |