




769 ₴
Сітчасті лосини зі штрипкою — смілива та трендова модель, що надає образу зухвалості та сучасного характеру. Прозора фактура створює ефект легкості, а акцентний виріз на ніжці робить виріб ще виразнішим і стильнішим.
Лосини мають ушивний пояс із гумкою, що забезпечує комфортну посадку та надійну фіксацію.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу: | Лосини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Лосини |
| Довжина бічного шва, см | XS - 88см; S - 88см; M - 89см; L — 89 см |
| Довжина по кроковому шву, см | XS - 64см; S - 64см; M - 65см; L - 65см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Сітка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Стиль | гламурний |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | приталений |
| Ширина в стегнах | XS - 34см; S - 36см; M - 38см; L - 40см |
| Ширина по талії/поясу, см | XS - 31см; S - 32см; M - 33см; L - 34см |