




1 444 ₴
Легкий сарафан максі з мереживом — це ніжний і повітряний варіант для жіночих літніх образів. Однотонний дизайн має елегантний та стриманий вигляд, а мереживний оздоблення надає витонченості та романтичному настрою.
Модель виконана з легкої сітчастої тканини та доповнена підкладкою для комфорту в носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Персиковий |
| Вид виробу | Сарафан |
| Тип тканини | Мереживо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | гламурний |
| Матеріал | Бавовна |
| Склад тканини | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Фасон | макси |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | M — 68 см; L - 70см |
| Довжина бічного шва, см | M - 119см; L - 120см |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 44см; L - 46см |
| Довжина виробу, см | M - 137см; L - 138см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 44см; L - 46см |
| Розмір на фото | M |
| Тип виробів | Сарафан |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |