




1 482 ₴
Класичний жакет із розрізом на спині — елегантна модель із сучасним акцентом, що вигідно відрізняється від базових варіантів. Лаконічний крій у поєднанні з оригінальною деталлю на спині надає образу витонченості та робить його виразнішим і стильнішим.
Жакет має класичний комірець і застібається на ґудзики, що підкреслює його стриманий характер.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Жакет |
| Довжина виробу, см | M - 72см; L - 73см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 70см; L - 71см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Костюмна тканина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | з коміром |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 41см; L - 42см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 58см; L - 60см |