589 ₴
549 ₴
Демісезонна куртка з плащової тканини — чудовий вибір для прохолодної та вітряної погоди. Нова модель від ТД "Світ одягу та затишку" — модна вітровка «Leland» — чудово захистить від дощу, і поривів холодного вітру. Завдяки спортивному фасону та стильній фурнітурі куртка ідеально підійде до будь-якого базового гардероба.
Куртка-вітровка «Leland» має кілька особливостей:
Завдяки щільному матеріалу та зручним кишеням ваші прогулянки стануть максимально комфортними! Вільну куртку в спортивному стилі можна поєднувати як із легінсами та кедами, так і з джинсами або спідницею й черевиками на низькому ходу.
Інтернет-магазин «Світ одягу та затишку» пропонує своїм клієнтам куртки за найкращою ціною. Зручний фасон, висока якість і актуальні кольори — запорука популярності нової моделі у ваших покупців. Для замовлення вітровки «Leland» просто натисніть кнопку «Купити» або пишіть нам у Viber/telegram/e-mail.
Ми забезпечуємо 100% відповідність фото товарам і відправляємо замовлення впродовж 24 годин після оплати.
Колір | 42-44 | 46-48 | |
Капучино | ![]() |
✓ | ✓ |
Хакі | ![]() |
✓ | ✓ |
Чорний | ![]() |
✓ | ✓ |
Білий | ![]() |
✓ | ✓ |
✓ — у наявності (кількість обмежена).
✗ — немає в наявності (знято з виробництва).
Основні | |
---|---|
Виробник | Fashion Girl |
Стан | Новий |
Колір | Різні кольори |
Користувальницькі характеристики | |
Розмір жіночого одягу (UA) | не вибрано |