




769 ₴
Жіноча класична мініспідниця – елегантна та стильна модель, що ідеально підходить для створення ділових і повсякденних образів.
Має приталений силует із легким кльошем, що надає витонченості та комфорту в русі. Виконана з костюмної тканини, яка добре тримає форму та має вишуканий вигляд.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Сезон | Демісезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | діловий/офісний |
| Колір | бордо |
| Матеріал | Костюмна тканина |
| Склад тканини | 97% поліестер, 3% лайкра |
| Фасон | мини |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Ширина в стегнах | S - 44см; M - 46см; L - 48см |
| Довжина бічного шва, см | S - 37см; M - 37см; L - 38см |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 37см; M - 40см; L - 43см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Спідниця |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |