




1 047 ₴
Плащові штани карго з кишенями — стильна та практична модель у сучасному casual-стилі. Легка плащова тканина робить їх комфортними в носінні та надає образу спортивної динамічності.
Модель має прямий фасон, пояс на гумці із зав'язками для зручної посадки та бічні кишені.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | кежуал |
| Матеріал | Плащівка |
| Склад тканини | 100% нэйлон |
| Фасон | карго |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | M - 62см; L - 64см |
| Довжина бічного шва, см | M - 101см; L - 102см |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 36см; L - 37см |
| Довжина по кроковому шву, см | M - 70см; L - 71см |
| Розмір на фото | M |
| Тип виробів | Штани |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |