




1 047 ₴
Легкі штани карго з плащової тканини — практична та стильна модель для повсякденних образів. Легка плащівка робить їх комфортними в носінні, а карго-дизайн надає сучасного характеру.
Модель має прямий фасон, пояс на гумці із зав'язками для зручної посадки та бічні кишені.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | кежуал |
| Матеріал | Плащівка |
| Склад тканини | 100% нэйлон |
| Фасон | карго |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | L - 62см |
| Довжина бічного шва, см | L - 105см |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина по талії/поясу, см | L - 36см |
| Довжина по кроковому шву, см | L - 71см |
| Розмір на фото | L |
| Тип виробів | Штани |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |