

784 ₴
Однотонна в'язана футболка-поло — стильна базова модель, що поєднує класичний дизайн і комфортну посадку. Короткий вигляд робить його універсальним варіантом для щоденних образів.
Модель має комірець і застібку на три ґудзики під горловиною.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Пудра |
| Матеріал | В'язання |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% хлопок |
| Фасон | поло |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 40см |
| Довжина виробу, см | 54см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 2 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 25 см |
| Розмір на фото | one size |
| Тип виробів | Футболка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |