




2 089 ₴
Легкий костюм із довгого кардигана, футболки та широких штанів — універсальний комплект, що поєднує комфорт і стиль у кожній деталі. Однотонний дизайн має лаконічний вигляд та легко вписується у звичайний гардероб.
Довгий кардиган виготовлений у вільному фасоні без застібки, що створює розслаблений силует і надає образу легкості.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Костюм-трійка |
| Довжина виробу, см | 133 см |
| Довжина бічного шва, см | 113 см |
| Довжина по кроковому шву, см | 84 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 39см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | вільний |
| Колір | Кавовий |
| Ширина в стегнах | 68 см |
| Ширина по поясу, см | 37 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 59 см |