




912 ₴
В'язана футболка-поло з ромбами — стильна модель у ретроестетиці, знову на піку популярності. Фактурний візерунок у ромбі надає виробу виразності та робить образ цікавішим і продуманішим, з легким акцентом на вінтажний настрій.
Модель має вільний фасон, що забезпечує комфорт і невимушену посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Футболка |
| Довжина виробу, см | 58 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 29 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 6 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В'язання |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% хлопок |
| Країна | Китай |
| Візерунок | ромб |
| Фасон | поло |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 42см |