




2 022 ₴
Однотонний велюровий спортивний костюм із капюшоном — стильна та комфортна модель, що ідеально поєднує затишок і сучасний вигляд. М'який велюр надає образу делікатного блиску та робить комплект особливо приємним для тіла.
Кофта застібається на блискавку та доповнена капюшоном для зручності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Спортивний костюм |
| Довжина виробу, см | S - 52см; M — 53 см |
| Довжина бічного шва, см | S - 107см; M - 107см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 78см; M - 78см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 72см; M - 73см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 43см; M - 44см |
| Застібка | Блискавка |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Велюр |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | з капюшоном |
| Ширина в стегнах | S - 58см; M - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 37см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 60см; M - 62см |