




1 624 ₴
Вільний костюм із сорочкою та штанами-аладринами — стильна та комфортна модель у розслабленому силуеті. Однотонний дизайн має лаконічний та універсальний вигляд, а оригінальний крій надає образу сучасного характеру.
Сорочка має вільний фасон, застібається на ґудзики та доповнена напівкруглим низом і подовженою спинкою, що створює м'який, плавний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | кежуал |
| Сезон | Демисезон |
| Матеріал | Бавовна |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Міжнародний розмір | One size |
| Фасон | вільний |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Довжина по спинці, см | 74 см |
| Ширина в стегнах | 84 см |
| Довжина бічного шва, см | 96 см |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 66 см |
| Довжина виробу, см | 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 40см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 35 см |
| Довжина по кроковому шву, см | 60см |
| Розмір на фото | one size |
| Тип виробів | Костюм-двойка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |