




1 399 ₴
Класичний прямий однотонний піджак — універсальна модель, яка стане основою стильного гардероба. Лаконічний дизайн і стриманий крій роблять його актуальним як для ділових, так і для повсякденних образів.
Піджак має прямий силует і класичний комірець, що підкреслює елегантність моделі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Демисезон |
| Матеріал | Костюмна тканина |
| Склад тканини | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Фасон | прямий |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 55см; L - 57см |
| Довжина виробу, см | M - 70см; L - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 43см; L - 43см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 72см; L - 73см |
| Розмір на фото | M |
| Тип виробів | Жакет |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |