




1 219 ₴
Атласне плаття в горох з мереживом — витончена та жіночна модель з легким романтичним настроєм. Гладка атласна тканина ніжно переливається, а класичний принт у горох у поєднанні з мереживом створює елегантний і чуттєвий образ.
Плаття має довгий силуетний крій, що красиво підкреслює фігуру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Кремовий |
| Тип тканини | Мереживо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Вечерний |
| Матеріал | Атлас |
| Склад тканини | 100% ацетатне волокно |
| Фасон | приталений |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | M - 52см; L - 55см |
| Візерунок | горох |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 43см; L - 44см |
| Довжина виробу, см | M - 138см; L - 138см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 40см; L - 43см |
| Розмір на фото | M |
| Тип виробів | Плаття |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |