




1 204 ₴
Котонові широкі штани з акцентним поясом — стильна модель у фасоні baggy, що поєднує комфорт і трендовий дизайн. Лаконічний однотонний вигляд доповнений оригінальною деталлю як пояс, що імітує сорочковий комір, надаючи образу виразності та модного акценту.
Штани мають вільний крій із характерним обсягом у стилі baggy, що забезпечує свободу рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Вечерний |
| Матеріал | Коттон |
| Склад тканини | 100% коттон |
| Фасон | багі |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | S - 62см; M - 66см; L - 70см |
| Довжина бічного шва, см | S - 107см; M - 108см; L - 109см |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 38см; L - 40см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 72см; M - 73см; L - 74см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Штани |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |