




814 ₴
Коротка футболка із широкими плечима — стильна та сучасна модель, що підкреслює силует і надає образу виразності. Однотонний дизайн має лаконічний вигляд та легко поєднується з різними елементами гардероба.
У футболки є кругла горловина та опущені пройми, що створює актуальний силует з акцентом на плечі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Вечерний |
| Сезон | Літо |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Фасон | з оборками |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 43см; M - 45см; L - 47см |
| Довжина виробу, см | S - 51см; M - 52см; L - 52см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 16см; M - 17см; L - 17см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 37см; M - 38см; L - 38см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Футболка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |