




889 ₴
Вільна футболка з мереживною вставкою на спині — стильна модель, яка об'єднує базовий комфорт і делікатну жіночність. Однотонний дизайн має лаконічний вигляд, а мереживні елементи надають образу легкості та витонченого акценту.
Футболка має прямий крій з опущеними проймами, що створює розслаблений силует і забезпечує зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Футболка |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | гламурний |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 64см; M - 66см; L — 68 см |
| Довжина виробу, см | S - 64см; M - 64см; L - 64см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 13см; M - 14см; L - 15см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 38см; M - 39см; L - 40см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Футболка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |