




1 707 ₴
Джинси палацо з рваним ефектом — модна та водночас зручна модель, що поєднує комфорт і трендовий стиль. Широкі штанини створюють ефект подовження ніг, а м'яким денім забезпечує свободу рухів.
Модель має зав'язки на поясі, застібається на ґудзик і блискавку, спереду — врізні кишені, ззаду — накладні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вигляд джинсів | Рвані |
| Тип тканини | Денім |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Демисезон |
| Матеріал | Джинс |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Склад тканини | 100% коттон |
| Фасон | вільний |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Ширина в стегнах | 34 - 54см; 36 - 56см; 38 - 58см; 40 - 60см |
| Довжина бічного шва, см | 34 - 114см; 36 - 114см; 38 - 115см; 40 - 115см |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 38см; 36 - 40см; 38 - 42см; 40 - 44см |
| Довжина по кроковому шву, см | 34 - 85см; 36 - 85см; 38 - 86см; 40 - 86см |
| Розмір на фото | 34 |
| Тип виробів | Джинси |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |