




1 662 ₴
Трикотажний костюм вільного крою з футболки та штанів — це комфортне та сучасне рішення для активного ритму життя. Однотонний дизайн має стильний та лаконічний вигляд, а продуманий крій створює розслаблений, але актуальний силует.
Футболка має широкий прямий фасон із необробленими краями, що надає легкого трендового настрою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Колір | Пудра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | спорт-шик |
| Сезон | Демисезон |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Фасон | вільний |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | S - 56см; M - 58см |
| Довжина бічного шва, см | S - 109см; M - 109см |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 61см; M - 62см |
| Довжина виробу, см | S - 72см; M - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 21см; M - 21см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 45см; M - 42см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 37см; M — 38 см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 80см; M - 80см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Костюм-двойка |
| Параметри моделі | 89*60*90 рост 173 |