




1 804 ₴
Костюм із блузи на запах і штанів палаццо — це витончене стильне рішення для легких і жіночних образів. Напівпрозора, повітряна тканина надає образу легкості й елегантності, роблячи його доречним як для повсякденних виходів, так і для особливих моментів.
Блуза на захід з асиметричним низом красиво підкреслює силует і дає змогу регулювати посадку на фігуру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кремовий |
| Застібка | Зав'язки |
| Матеріал | Полиэстер |
| Склад тканини | 70% поліестер, 30% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | M - 80см; L - 82см |
| Довжина бічного шва, см | M - 104см; L - 104см |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 43см; L - 45см |
| Довжина виробу, см | M - 70см; L - 70см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 37см; L - 38см |
| Довжина по кроковому шву, см | M - 76см; L - 75см |
| Розмір на фото | M |
| Тип виробів | Костюм-двойка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |