




1 099 ₴
Вільні спортивні штани з кишенями – стильна та комфортна модель у трендовому фасоні baggy. Лаконічний однотонний дизайн має сучасний вигляд, а об'ємний силует надає образу розслабленості й актуальності.
Штани мають зручну гумку в поясі із зав'язками, що дає змогу регулювати посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | спорт-шик |
| Матеріал | Трикотаж 2-нитка |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | 62 см |
| Довжина бічного шва, см | 107 см |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина по талії/поясу, см | 38см |
| Довжина по кроковому шву, см | 79см |
| Розмір на фото | one size |
| Тип виробів | Штани |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |