




1 039 ₴
Легкі широкі штани в смужку — це універсальне рішення на кожен день, що поєднує комфорт і актуальний стиль. Вертикальна смужка візуально витягує силует, надаючи образу легкості й елегантності.
Прямий крій зі складками спереду створює гарну посадку та додає об'єм там, де потрібно.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Повсякденний |
| Матеріал | Бавовна |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | прямий |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | S - 62см; M — 64 см |
| Довжина бічного шва, см | S - 110см; M - 111см |
| Візерунок | смужка |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 33см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 79см; M - 80см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Штани |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |