




559 ₴
Футболка з написом із бісеру — стильна та комфортна модель із витонченими декоративними елементами.
Має вільний крій і подовжену спинку, що надає комфорту і сучасного вигляду. Збоку внизу розташовані розрізи, що роблять силует легшим і невимушенішим.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Жовтий |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Довжина по спинці, см | S - 52см; M - 40см; L - 54см |
| Візерунок | напис |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 53см; L - 56см |
| Довжина виробу, см | S - 47см; M - 48см; L - 49см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 11см; M - 55см; L - 13см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 38см; M - 12см; L - 42см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Футболка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |