



754 ₴
Мереживний приталений лонгслів — витончена та жіночна модель, що надає образу легкості й елегантності. Напівпрозоре мереживо створює делікатний упор і підкреслює стильний характер виробу.
Модель має приталений фасон, що добре підкреслює силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | XL |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Вечерний |
| Матеріал | Гіпюр |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Фасон | приталений |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 40см; M - 42см; L - 44см; XL - 46см |
| Довжина виробу, см | S - 60см; M - 63см; L - 64см; XL - 64см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 52см; M - 53см; L - 54см; XL - 55см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 72см; M - 73см; L - 74см; XL - 75см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Лонгслів |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |