




1 024 ₴
Смугастий лонг із комірцем поло — стильна базова річ, що поєднує спортивні мотиви та комфортний крій. М'який трикотаж приємно лягає на тіло та забезпечує комфорт упродовж усього дня, а контрастні смуги надають образу динамічності та свіжості.
Модель виготовлена в прямому вільному фасоні, який дарує свободу рухів і має невимушений вигляд.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-коричневий |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | поло |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Візерунок | смужка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 57 см |
| Довжина виробу, см | 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 76 см |
| Розмір на фото | one size |
| Тип виробів | Лонгслів |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |