




1 294 ₴
Атласне плаття в горох із мереживними вставками — це витончене стильне рішення для жіночних і романтичних образів. Гладка атласна тканина гарно переливається, а класичний принт у горох надає шарму та легкості.
Модель має рукави-ліхтарики, що створюють ніжний силует, і розкльошений донизу крій, який надає руху й елегантності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Вечерний |
| Матеріал | Атлас |
| Склад тканини | 100% ацетатне волокно |
| Фасон | миди |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | M - 54см; L - 56см |
| Візерунок | горох |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 44см; L - 46см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 19см; L - 19см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 42см; L - 44см |
| Розмір на фото | M |
| Тип виробів | Плаття |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Довжина виробу, см | M - 128см; L - 129см |