




754 ₴
Мініспідниця з мереживними квітами — це ефектне стильне рішення для створення яскравих і жіночних образів. Декор у формі квітів із мережива та паєток надає об'єму та делікатного блиску, привертаючи увагу та підкреслюючи індивідуальність.
Приталений крій гарно сідає на фігурі, акцентуючи силует, а потайна блискавка ззаду забезпечує акуратну та зручну посадку без зайвих деталей.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | гламурний |
| Колір | Пудра |
| Матеріал | Полиэстер |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Фасон | мини |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
| Візерунок | квітковий |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 37см; L - 40см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Спідниця |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Довжина виробу, см | S - 37см; M - 37см; L - 38см |