




694 ₴
Футболка вільного фасону з принтом авто — стильна та актуальна модель для повсякденного гардероба. Прямий крій і опущені плечі створюють розслаблений силует, який має сучасний та комфортний вигляд. Кругла горловина акуратно оброблена та добре тримає форму, забезпечуючи зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | бордо |
| Сезон | Літо |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Візерунок | інше |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 61 см |
| Довжина виробу, см | 72 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 13см |
| Довжина рукава від горловини, см | 39см |
| Розмір на фото | one size |
| Тип виробів | Футболка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |