




1 062 ₴
Білі джинсові шорти — це свіже та універсальне рішення на кожен день, що надає образу легкості та чистощі. Світлий денім має актуальний вигляд та легко поєднується з різними відтінками гардероба.
Модель застібається на ґудзик і блискавку, має ушивний пояс із петлями, що дає змогу доповнювати образ ременем.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Джинс |
| Склад тканини | 100% коттон |
| Фасон | вільний |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Довжина бічного шва, см | S - 44см; M - 45см; L - 46см |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 11см; M - 12см; L - 13см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Шорти |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |