




1 062 ₴
Джинсові шорти з потертим низом — це актуальне рішення на кожен день для стильних і розслаблених образів. Денім із легким ефектом потертості надає характеру, а подовжений крій має сучасний та трендовий вигляд.
Модель застібається на ґудзик і блискавку, має врізні кишені спереду та накладні ззаду, що поєднує зручність і практичність.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип товару | Шорти |
| Тип тканини | Джинс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Джинс |
| Матеріал | Джинс |
| Склад тканини | 100% коттон |
| Фасон | розширений |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | S - 56см; M - 58см; L - 60см |
| Довжина бічного шва, см | S - 44см; M - 45см; L - 45см |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 37см; L - 39см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 13см; M - 14см; L - 14см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Шорти |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |