




1 092 ₴
Утеплені худі на блискавці — це поєднання комфорту, тепла та стилю в одному виробі. Модель виготовлена з м'якої тканини з плюшевим начосом усередині, що чудово утримує тепло та забезпечує затишок у прохолодну погоду. Однотонний дизайн робить худі універсальним елементом базового гардероба.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | спорт-шик |
| Застібка | Блискавка |
| Сезон | Зима |
| Матеріал | Трикотаж 3-нитка з начосом |
| Стан | Нове |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон | з капюшоном |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 60см; M - 62см; L - 64см |
| Довжина виробу, см | S - 66см; M - 66см; L — 66 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 43см; M - 45см; L - 47см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 70см; M - 72см; L - 74см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Худі |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |