




1 054 ₴
Короткі іант для літніх образів, що надають характеру навіть базовим поєднанням. Денім має актуальний вигляд, а декоративні ґудзики на поясі створюють виразний упор і роблять модель цікавішою.
Шорти застібаються на ґудзик і блискавку, мають ушивний пояс із петлями, що дає змогу доповнювати образ ременем.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Шорти |
| Довжина бічного шва, см | S - 35см; M - 35см; L - 35см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 7см; M - 7см; L - 7см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Джинс |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 88,1% бавовна, 8,6% поліестер, 3,3% інші волокна |
| Стиль | Молодіжний |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | вільний |
| Ширина в стегнах | S - 51см; M - 53см; L - 55см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |