




1 572 ₴
Котонова вітровка зі вставками з екошкіри — стильна та практична модель для міжсезоння, що поєднує комфорт і сучасний дизайн. Виріб має вільний прямий крій і укорочену довжину, що має актуальний вигляд та легко вписується в повсякденний гардероб. Опущені пройми надають розслабленості силует, а щільний котон добре тримає форму.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Демисезон |
| Матеріал | Коттон |
| Склад тканини | 100% коттон |
| Міжнародний розмір | One size |
| Фасон | з коміром |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Візерунок | двоколірний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 63 см |
| Довжина виробу, см | 50см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Розмір на фото | one size |
| Тип виробів | Куртка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |