




799 ₴
Утеплені жіночі лосини зі штрипками — комфортна та практична модель для прохолодного часу. Лаконічний однотонний дизайн робить їх універсальними, а обтислий силует підкреслює фігуру та надає образу акуратності.
Лосини виготовлені з еластичної тканини, що добре тягнеться, забезпечує зручну посадку та повторює контури тіла, не обмежуючи рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу: | Лосини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Дайвінг |
| Склад тканини | 90% поліестер, 10% бавовна |
| Фасон | приталений |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Ширина в стегнах | XS - 32см; S - 33см; M - 34см; L - 35см |
| Довжина бічного шва, см | XS - 81см; S - 82см; M - 83см; L — 84 см |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина по талії/поясу, см | XS - 31см; S - 32см; M - 33см; L - 34см |
| Довжина по кроковому шву, см | XS - 60см; S - 61см; M - 62см; L - 63см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Лосини |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |