




1 789 ₴
Спортивний костюм із худі та спідницею плісе — це сучасний варіант для комфортних і стильних образів. Поєднання спортивного верху та жіночного низу створює цікавий контраст і надає образу динаміки.
Худі короткого крою на блискавці має комір-поло, врізні кишені спереду та манжети на рукавах і низом виробу, що забезпечує зручну посадку й акуратний вигляд.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | спорт-шик |
| Сезон | Демисезон |
| Матеріал | Трикотаж 2-нитка |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | укорочений |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | S - 52см; M - 54см |
| Довжина бічного шва, см | S - 36см; M - 37см |
| Візерунок | напис |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 56см; M - 60см |
| Довжина виробу, см | S - 43см; M - 45см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 43см; M - 45см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 68см; M - 70см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 36см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Костюм-двойка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |