




1 324 ₴
Квіткове плаття з мереживними рукавами — це ніжний і витончений варіант для жіночих образів із романтичним настроєм. Квітковий принт надає легкості та свіжості, а мереживні деталі роблять модель особливо делікатною й елегантною.
Плаття має довгий силует, який гарно лягає по фігурі та надає образу плавності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | гламурний |
| Колір | М'ятний |
| Матеріал | Шовковий сатин |
| Склад тканини | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Фасон | макси |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
| Візерунок | квітковий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 41см; M - 43см; L - 45см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 22см; M - 22см; L - 22см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 38см; L - 40см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Плаття |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Довжина виробу, см | S - 143см; M - 143см; L - 143см |