




1 669 ₴
Плаття в горох із декоративною баскою — це жіночний і виразний варіант, що поєднує класичний принт із трендовими акцентами. Горох надає образу легкого ретропристрою, а декоративні ґудзики гармонійно завершують дизайн.
Модель має рукави-ліхтарики, що створюють м'який об'єм і підкреслюють романтичний стиль плаття.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | гламурний |
| Матеріал | Шовковий сатин |
| Склад тканини | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Фасон | миди |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | S - 48см; M - 50см |
| Візерунок | горох |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 46см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 7см; M - 8см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 31см; M - 32см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Плаття |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Довжина виробу, см | S - 134см; M - 135см |