




1 189 ₴
Ажурна сукня міді на бретелях — це витончений варіант для жіночних і легких образів. Ажурна текстура надає образу делікатності та робить модель особливо ефектною та актуальною для теплої пори року.
Плаття має силуетний крій, який гарно підкреслює фігуру, а легке розкльошування вниз надає плавності та легкості рухам.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | гламурний |
| Матеріал | Ажур |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | миди |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | S - 44см; M - 46см |
| Візерунок | ажурне в'язання |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 43см; M - 45см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M — 38 см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Плаття |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Довжина виробу, см | S - 128см; M - 130см |