




859 ₴
Легкі спортивні шорти — це комфортний варіант для активного дня, тренувань або літніх прогулянок. Тонка тканина забезпечує легкість у носінні та дарує відчуття комфорту навіть у спекотну погоду.
Модель має еластичну гумку в поясі, яка добре фіксується й не сковує рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | спорт-шик |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал | Мікроплащівка |
| Склад тканини | 95% поліестер, 5% еластан |
| Фасон | розширений |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | S - 60см; M - 64см; L — 68 см |
| Довжина бічного шва, см | S - 28см; M - 29см; L - 29см |
| Візерунок | однотонний |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 6см; M - 7см; L - 7см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Шорти |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |