




1 354 ₴
Довгий шифоновий сарафан із мереживом — це легкий і романтичний варіант для жіночих літніх образів. Повітряний шифон із квітковим принтом красиво рухається під час ходьби, а мереживні деталі надають образу ніжності та витонченості.
Модель має регульовані бретелі, що дають змогу комфортно підлаштувати посадку на фігуру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Гірчичний |
| Вид виробу | Сарафан |
| Тип тканини | Мереживо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | гламурний |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал | Шифон |
| Склад тканини | 75% віскоза, 20% поліестер, 5% еластан |
| Фасон | макси |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | M - 53см; L - 56см |
| Довжина бічного шва, см | M - 115см; L - 115см |
| Візерунок | квітковий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 46см; L - 50см |
| Довжина виробу, см | M - 129см; L - 129см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 40см; L - 43см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Сарафан |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |