





1 954 ₴
Вільний костюм у смужку з жилетки та штанів — це сучасний і стильний варіант для образів у трендовому casual і smart-casual стилі. Вертикальна смужка візуально витягує силует, а вільний крій надає легкості та комфорту в носінні.
Подовжений жилет із коміром застібається на ґудзик і має лаконічний та актуальний вигляд.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | ґудзик |
| Сезон | Демисезон |
| Матеріал | Костюмна тканина |
| Склад тканини | 64% поліестер, 33% віскоза, 3% еластан |
| Фасон | вільний |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Ширина в стегнах | S - 70см; M - 71см; L - 72см |
| Довжина бічного шва, см | S - 107см; M - 107см; L - 107см |
| Візерунок | смужка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 55см; L - 56см |
| Довжина виробу, см | S - 70см; M - 70см; L - 70см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 36см; L - 36см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 72см; M - 72см; L - 72см |
| Розмір на фото | S |
| Тип виробів | Костюм-двойка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |