




957 ₴
Жіночі лосини-кльош Bershka — це стильний і комфортний елемент гардероба, що вдало поєднує трендовий фасон і зручність. Виготовлені з еластичного трикотажу, вони м'яко облягають фігуру, підкреслюючи силует і забезпечуючи комфорт упродовж дня.
Модель має стягувальний пояс, що створює ефект легкої корекції, підкреслюючи талію.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Світло-сірий |
| Вид виробу: | Лосини |
| Виробник | Bershka |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Штани |
| Довжина бічного шва, см | S - 106см; M - 107см; L - 107см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 81см; M - 82см; L - 82см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | клеш |
| Ширина в стегнах | S - 38см; M - 39см; L - 40см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 29см; M - 31см; L - 33см |